Обзор квеста в коробке "Тайная Комната"

Таємницю відкрито!?

Напевно про всесвітньо відомий бестселер "Пригоди Гаррі Поттера" чула чи не кожна людина. Нова пригода у стилі квесту в коробці від української майстерні квестів Ingame™ уже набирає популярності, тому ми не можемо обійти її стороною… Тож поїхали!

Спробуй знайти ключ!

Квест у коробці «Таємна кімната» для прихильників того самого Гаррі – це дуже актуальний продукт в умовах карантину, бо для нього взагалі не треба виходити з дому. Всередині ми знаходимо маркер зі стирачем, самі завдання квесту та брошурку, тут розписано як підготувати квест та детальні підказки на випадок якщо ви не дивилися фільми про того самого Гаррі... Головна ідея гри – знайти ключ на фінальній частині квесту

Підготовка квесту

Спочатку нам треба розкласти 9 частин квесту в різних місцях будинку, Схованками можуть стати чоботи, холодильник, кишеня тощо… Перш ніж сховати, пишемо на звороті, де шукати наступне завдання. Гравець виконує завдання і переходить до іншого. Коло з числами ховаємо останнім. На початку гри одну частинку ми дамо гравцям, і вже потім вони зможуть відшукати всі інші.

Переходимо до гри!

Завдання квестів у коробці на перший погляд дуже складні навіть для дорослої людини, але якщо це звичайний квест… Компанія Ingame™ спеціалізується на дитячих квестах уже понад 5 років, тож завдання мають бути достатньо простими та цікавими. У цьому квесті завдання дуже різні та захопливі. Нам треба буде знайти однакові предмети, зварити зілля, згадати фільм та героїв, знайти відмінності, прочитати послання павуків – це просто, але треба бути уважним і обережним... Хоча ні! Усі написи легко стираються, адже квест є багаторазовим! І після кожного правильно виконаного завдання ми отримуємо римське число. До речі, на коробці є підказка. Коли ми виконали всі вісім завдань, з них потрібно скласти коло, і це ще одне завдання. У ньому ми читаємо, що далі потрібно зафарбувати  всі отримані нами цифри. Ось у нас і з’являється зображення ключа!

Ми задоволені!

Що ж, квест виявився несподіваним, логічним, нескладним, але цікавим.

Для дитини це не лише пригода, але й розвиток логіки, уяви та кмітливості.

Головне, що коли знаходиш ключ, це зміцнює віру у власні сили!

Усі написи легко стираються, і квест можна проходити знову й знову. Встановлена вартість квесту 349 гривень. Чиж варта гра цих грошей? А чому ні? Це унікальна пригода, яка не має аналогів в Україні, а головне, у неї можна грати в будь-якому місці. За шкалою вражень моя оцінка 10 із 7 можливих, тому що класна ідея, тематика, якісні матеріали. І головне – це готова пригода, дуже гарні емоції, не виходячи з дому.

З вами був експерт Q-Room Ярослав Олійник! Нехай щастить, па-па!